Garderobe dienst

Op deze pagina vind u de lijst voor de garderobe diensten bij de Eendracht. Elk lid van Hydra, of een van diens ouders indien jonger dan 16 jaar, is verplicht één keer per jaar een garderobe dienst te draaien.

Ziet u een datum waarop u zich beschikbaar wilt stellen, neem dan contact op met Wiljan of Helma Rooijackers (0492-367966) of klik op "aanvragen" om een mailtje naar hen te versturen. Zorg ervoor dat u hierbij vermeld welke datum het betreft en uw volledige naam een telefoonnummer opgeeft.

Gaarne de garderobe-opbrengst inleveren bij de penningmeester van Z.V. Hydra, St.-Severusstraat 17 te Gemert.


zo 22-09-13Harmonie uitwisselingsconcert14:001. Jessie van den Broek
2. Bennie Smits
za 5-10-13Uitvoering Carrousel18:001. Peter van de Putten
2. Hans Vervoort
vr 11-10-13Uitvoering Carrousel18:001. Erwin van Lieshout
2. Dave Weijers
zo 13-10-13Uitvoering Carrousel14:001. Janny Spierings
2. Ton van Duijnhoven
do 7-11-13Uitvoering 't GAT19:151. Julia Janssen
2. Sabien Dekkers
za 9-11-13Jan van Maanen19:151. Coen van Schijndel
2. Bart van Schijndel
zo 10-11-13Brabantse Middag13.301. Mireille van Schijndel
2. Laurens van Herpt
vr 15-11-13Marjolijn van Kooten19:151. Piet Verbruggen
2. Hans Verbruggen
za 30-11-13Dara Faizi19:151. Leon Rooijakkers
2.
za 7-12-13uitvoering Jachthoorn19:151. Lonneke Coppens
trompetterkorps2. Astrid van Lankveld
za 14-12-13Marlon Kicken19:151. Thijs van Duijnhoven
2. Jos van Hees
vr 3-01-14Thijs Maas19:151. Robin van Melis
2. Anja Penninx
zo 12-01-14Dansschool Manders9:30-14.151. Wiljan Rooijackers
2. Thimo van den Broek
14:00-einde3. Tom Bus
4. Simone Fransen
vr 17-01-14Gemertse Avonden17:30-22.001. John van de Wijngaard
2. Johan van Eemeren
21:453. Mike Snijders
4. Mari de Groot
za 18-01-14Gemertse Avonden17:30-22.001. Johnny Engels
2. Wim van Deursen
21:453. Paulus Wessels
4. Niek Kouwenberg
za 1-02-14De Gebroeders Fretz19:151. Carin Smits
2. Sophia Aben
vr 7-02-14Intrmezzo19:151. Henk Martens
2. Frank Wessels (OV)
za 15-02-14Kommil Foo19:151. Dorine Saes
2. Mark Delissen
vr 28-02-14Sleuteloverdracht18:001. Inge van Dijk Wouter Wessels
2. Inge Fransen
ma 10-03-14Internationale Vrouwendag18:001. Niels de Jong
2. Koen Wessels
vr 14-03-14Thijs Kemperink19:151. Marthe vd Ven
2. Anna Delissen
za 22-03-14Wëreldbänd19:151. Mark van Schijndel
2. Jos van de Akker
za 29-03-14Droog Brood19:151. Wilbert van der Boom
2. Jeroen van den Corput
za 17-05-14Brabantse Avond19:151. aanvragen
2. aanvragen
zo 22-06-14Kunstlokaal?1. Piet Rooijkackers
2. Monique Rooijackers

Laatste nieuwe foto's

Clubkampioenschappen 2013

Favorieten

Vandaag

DatumActiviteit
20 aprPasen (geen zwemmen)

Agenda

DatumActiviteit
27 aprTijdzwemmen 6, aanvang 9.00 uur
10 meiBijz. verrichtingen
11 meiMoederdagzwemmen
11 meiKlassement deel 5
17 meiBrabantse zomerkampioenschappen
18 meiBrabantse zomerkampioenschappen
24 meiBrabantse zomerkampioenschappen
25 meiBrabantse zomerkampioenschappen
1 junTijdzwemmen 7, aanvang 9.00 uur
8 junPinksteren (geen zwemmen)
Volledige agenda…