Garderobe dienst

Op deze pagina vind u de lijst voor de garderobe diensten bij de Eendracht. Elk lid van Hydra, of een van diens ouders indien jonger dan 16 jaar, is verplicht één keer per jaar een garderobe dienst te draaien.

Ziet u een datum waarop u zich beschikbaar wilt stellen, neem dan contact op met Wiljan of Helma Rooijackers (0492-367966) of klik op "aanvragen" om een mailtje naar hen te versturen. Zorg ervoor dat u hierbij vermeld welke datum het betreft en uw volledige naam een telefoonnummer opgeeft.

Gaarne de garderobe-opbrengst inleveren bij de penningmeester van Z.V. Hydra, St.-Severusstraat 17 te Gemert.


vr 3-10-14Stef Bos en Band19:151. Erwin van Lieshout
2. Jessie vd. Broek
vr 17-10-14Jeugdtheater Carrousel18:001. Piet Verbruggen
2. Hans Verbruggen
za 18-10-14Jeugdtheater Carrousel18:001. Ton v Duijnhoven
2. Bennie Smits
za 1-11-14't Gat19:151. Lonneke Coppens
2. Astrid van Lankveld
zo 2-11-14't Gat19:151. Theo de Veth
2. Theo de Graaf
vr 14-11-14.19:151. Elise de Rooi
2. Angelique Leenders
vr 21-11-14Niet Schieten19:151. Patricia van de Weijer
2. Jesper Bergmans
za 22-11-14Wim Daniëls en Yvonne Gijsbers19:151. Paula Cornelissen
2. Manon vd. Laar
3. Joop vd. Laar
za 29-11-14Fanfare St. Luciaavond1. Chantal Martens
2. Thijs van Duijnhoven
za 27-12-14STEMP19:151. Rian Colen
2. Mandy Bijvelds
zo 28-12-14STEMP13:001. Wilbert van de Boom
2. Jannie Spierings
zo 28-12-14STEMP19:151. Jeroen vd. Corput
2. Arend Luppens
ma 12-01-15Stichting Huldiging Sportkampioenen Gemert-Bakel18:301. Tom Bus
2. Koen Wessels
vr 23-01-15Gcs De Drumknaauwers18:001. Johan van Eemeren
2. Dorine Saes
vr 23-01-15Gcs De Drumknaauwers22:001. Mike Snijders
2. Mari de Groot
za 24-01-15Gcs De Drumknaauwers18:001. aanvragen
2. aanvragen
za 24-01-15Gcs De Drumknaauwers22:001. Marianne van Oosterhout
2. Paulus Wessels
vr 30-01-15Speelman en Speelman19:151. Mark Delissen
2. Marthe vd. Ven
zo 1-02-15Dansschool Manders1. Charlot Timmers
2. Manon vd. Laar
zo 8-02-15Annelieke Merx13:301. Mireille van Schijndel
2. Laurens van Herpt
ma 16-02-15Gcs De Drumknaauwers1. aanvragen
2. aanvragen
zo 8-03-15Dv Ready-2-Dance8:301. Ingrid Penninx
2. Anja Penninx
zo 8-03-15Dv Ready-2-Dance12:301. Ingrid Penninx
2. Anja Penninx
zo 8-03-15Dv Ready-2-Dance16:301. Ingrid Penninx
2. Anja Penninx
za 14-03-15Wouter Deprez19:151. Mark van Schijndel
2. Jos van den Akker
zo 15-04-15DeVeltOp en Noud Bongers13:301. Johnny Engels
2. Wim van Deursen
vr 17-04-15Theatergroep Gemert1. Jop de Wit
2. Mathieu vd. Ven
za 18-04-15Theatergroep Gemert1. Niek Kouwenberg
2. Niels de Jong
za 30-05-15Kunstlokaal18:301. Peter van der Putten
2. Leon Rooyakkers
zo 31-05-15Kunstlokaal13:001. Bart van Schijndel
2. Coen van Schijndel
za 27-06-15Pasar Gemert17:001. Jos van Hees
2. Eefje Melssen
zo 28-06-15Pasar Gemert17:001. Dave Weijers
2. Sjoerd Rooijackers

Laatste nieuwe foto's

Prijsuitreiking tijdzwemmen 2014

Favorieten

Agenda

DatumActiviteit
29 novBrabantse Sprintkampioenschappen
30 novBrabantse Sprintkampioenschappen
7 decKlassement deel 3
13 decClubkampioenschappen
14 decClubkampioenschappen
20 decOuder info moment
28 decZweminstuif (aanvang volgt)
10 janBrabantse Winterkampioenschappen
11 janTijdzwemmen 3, aanvang 9.00 uur
11 janBrabantse Winterkampioenschappen
Volledige agenda…