Resultaten tijdzwemmen 2007-2008

Medailles per leeftijd

Hieronder staat de eindstand van het tijdzwemmen seizoen 2007-2008. De puntentelling gaat als volgt: van iedereen die minimaal 6 keer heeft meegezwommen worden de snelste tijden op alle afstanden bij elkaar opgeteld en gekeken wie overall het snelste was. Heb je geen 6 keer meegezwommen dan wordt eerste gegeken naar de aantal deelnames en daarna pas naar de tijden.

Meisjes

#NaamJaarDeelnamesUitslag
1.Kim van Schijndel200061.26.2
2.Sanne Huijbers200061.27.5
3.Femke van de Laar200022.02.8
1.Kristie Thomassen199961.22.9
2.Tessa ter Hoeven199961.23.9
3.Manon van de Laar199951.23.7
4.Laura Munsters199951.31.9
5.Marieke v den Broek199921.28.7
6.Elke Leenders199911.35.2
1.Luka Aarts199861.18.7
2.Sabien Dekkers199861.20.7
3.Kimberly van Son199861.24.2
1.Ellen ter Hoeven199753.50.3
2.Iris van Berlo199722.57.5
3.Jade Minten199723.02.9
1.Floor Coopmans199642.54.7
2.Sophie van Crey199623.10.6
1.Amber van Hoof199452.25.5

Jongens

#NaamJaarDeelnamesUitslag
1.Vince van Mierlo200152.34.5
2.Sjoerd Thomassen200141.57.0
1.Brian van Gennip200061.26.4
2.Wessel ter Hoeven200062.22.5
3.Cas Jansen200031.16.6
1.Niels Gijsbers199961.10.5
2.Puck Coopmans199931.22.5
1.Koen van Melis199861.10.1
2.Julian Huijbers199861.10.6
3.Jordan van Kilsdonk199861.13.1
4.Wesley van Kilsdonk199861.20.0
5.Alvin van Mierlo199861.26.5
6.Emiel vd Broek199861.27.5
7.Cas Janssen199861.28.8
1.Ralph Beekmans199762.57.9
2.Dirk van Crey1997603.11.1
3.Lars Wintjes199722.19.2
1.Thimo vd Broek199672.39.3
1.Thijs vd Corput199562.24.5
2.Luuk Janssen199562.26.4
1.Jaimy van Rixtel199422.29.7
1.Casper van Rooij199352.15.6
1.Jeroen van Hoof199262.06.2
2.Jelle van Crey199262.24.3

Resultaten tijdzwemmen

Hier staan de resultaten van de zeven keer tijdzwemmen die we er dit seizoen weer op hebben zitten. De beste tijd van de zwemmer (persoonlijk record, pr) staat per slag vetgedrukt in het blauw.

Meisjes

NaamJaarSlag21-okt9-dec6-jan17-feb2-mrt20-apr25-mei
Kim van Schijndel200025m rug0.35.70.33.10.32.90.32.50.32.40.29.3
Kim van Schijndel200025m school0.30.50.28.30.28.40.28.10.27.20.26.7
Kim van Schijndel200025m vrij0.26.80.26.70.24.80.24.80.24.20.24.9
Kim van Schijndel200025m vlinder0.40.30.40.30.37.10.37.5
Sanne Huijbers200025m rug0.32.60.31.80.32.40.29.10.31.40.30.00.29.2
Sanne Huijbers200025m school0.29.40.30.30.29.70.29.00.29.60.27.50.28.6
Sanne Huijbers200025m vrij0.27.50.29.20.28.50.31.20.28.10.27.20.26.8
Sanne Huijbers200025m vlinder0.33.80.36.80.34.30.42.20.41.10.35.30.37.8
Femke van de Laar200025m rug0.47.70.42.4
Femke van de Laar200025m school0.37.70.35.9
Femke van de Laar200025m vrij0.42.80.39.0
Femke van de Laar200025m vlinder0.51.90.51.1
Kristie Thomassen199925m rug0.30.70.29.00.29.00.27.30.27.20.25.3
Kristie Thomassen199925m school0.31.70.32.90.30.20.29.00.27.20.25.1
Kristie Thomassen199925m vrij0.29.80.28.30.25.80.23.70.23.40.21.7
Kristie Thomassen199925m vlinder0.34.10.33.30.32.50.30.90.34.80.29.3
Manon van de Laar199925m rug0.27.90.31.20.31.40.29.10.30.8
Manon van de Laar199925m school0.27.80.28.70.28.70.28.70.28.6
Manon van de Laar199925m vrij0.24.20.25.50.24.70.26.00.25.1
Manon van de Laar199925m vlinder0.32.40.32.20.30.30.29.30.32.8
Tessa ter Hoeven199925m rug0.30.40.29.60.31.90.30.20.30.40.30.6
Tessa ter Hoeven199925m school0.27.40.26.10.26.10.26.30.25.80.25.0
Tessa ter Hoeven199925m vrij0.29.50.25.80.25.00.29.40.26.20.27.7
Tessa ter Hoeven199925m vlinder0.32.40.31.60.32.80.30.70.30.8
Marieke v den Broek199925m rug0.32.70.31.2
Marieke v den Broek199925m school0.31.20.30.8
Marieke v den Broek199925m vrij0.26.70.24.7
Marieke v den Broek199925m vlinder0.40.30.35.8
Laura Munsters199925m rug0.37.60.34.40.32.40.32.90.33.4
Laura Munsters199925m school0.32.10.32.00.30.00.29.20.28.7
Laura Munsters199925m vrij0.31.40.26.70.27.60.25.40.25.7
Laura Munsters199925m vlinder0.45.00.42.10.36.50.32.60.33.2
Elke Leenders199925m rug0.33.1
Elke Leenders199925m school0.31.6
Elke Leenders199925m vrij0.30.5
Elke Leenders199925m vlinder
Luka Aarts199825m rug0.29.50.29.80.29.90.29.20.29.40.28.70.29.3
Luka Aarts199825m school0.25.70.25.50.26.00.26.10.26.40.26.00.26.0
Luka Aarts199825m vrij0.24.00.22.80.24.10.24.80.23.80.22.90.23.3
Luka Aarts199825m vlinder0.31.90.29.90.29.50.29.50.28.30.29.80.28.6
Sabien Dekkers199825m rug0.31.50.28.30.28.00.27.20.27.10.28.4
Sabien Dekkers199825m school0.25.90.25.10.24.70.25.50.24.90.25.0
Sabien Dekkers199825m vrij0.30.30.28.70.28.20.26.60.23.90.24.9
Sabien Dekkers199825m vlinder0.34.80.33.60.30.80.31.00.31.00.31.5
Kimberly van Son199825m rug0.34.00.33.00.31.80.29.80.30.80.28.70.27.1
Kimberly van Son199825m school0.26.90.28.20.28.50.28.30.27.30.26.90.27.8
Kimberly van Son199825m vrij0.28.00.28.20.29.20.27.10.24.50.26.30.24.2
Kimberly van Son199825m vlinder0.36.30.35.80.34.10.30.30.37.50.35.40.30.6
Lisanne van Gennip199750m rug0.47.40.47.60.47.20.45.50.47.50.46.60.47.1
Lisanne van Gennip199750m school0.52.20.51.00.51.60.52.30.51.30.51.80.49.9
Lisanne van Gennip199750m vrij0.40.10.41.10.42.10.39.50.41.70.41.00.40.1
Lisanne van Gennip199725m vlinder0.23.70.23.30.22.40.21.10.23.10.21.70.20.6
Maud Jansen199750m rug0.51.00.46.00.45.50.45.70.46.50.48.3
Maud Jansen199750m school0.52.70.51.80.50.90.51.90.51.30.52.3
Maud Jansen199750m vrij0.42.90.40.40.40.90.39.30.39.30.39.4
Maud Jansen199725m vlinder0.24.00.21.50.21.00.21.80.22.40.22.4
Wilke Wessels199750m rug0.57.70.56.00.54.20.52.60.52.3
Wilke Wessels199750m school0.54.10.56.80.58.50.53.30.52.0
Wilke Wessels199750m vrij0.42.60.43.10.44.90.41.50.42.4
Wilke Wessels199725m vlinder0.23.40.22.00.22.90.21.70.22.9
Iris van Berlo199750m rug0.57.60.56.4
Iris van Berlo199750m school1.00.40.58.0
Iris van Berlo199750m vrij1.01.41.01.2
Iris van Berlo199725m vlinder0.35.2
Jade Minten199750m rug1.05.01.05.4
Jade Minten199750m school1.03.91.01.6
Jade Minten199750m vrij1.00.20.49.6
Jade Minten199725m vlinder0.36.00.32.6
Ellen ter Hoeven199750m rug1.30.21.20.31.20.71.14.31.11.3
Ellen ter Hoeven199750m school1.18.81.15.61.14.91.15.01.12.8
Ellen ter Hoeven199750m vrij1.23.61.17.81.11.31.14.01.10.7
Ellen ter Hoeven199725m vlinder0.50.00.52.00.49.10.46.50.42.3
Lotte Minheere199650m rug0.56.31.01.20.56.80.59.1
Lotte Minheere199650m school0.47.10.50.00.49.00.48.7
Lotte Minheere199650m vrij0.44.30.42.70.40.90.42.0
Lotte Minheere199625m vlinder0.24.70.23.70.22.90.24.4
Julia Janssen199650m rug0.54.40.54.70.54.80.51.1
Julia Janssen199650m school0.57.10.58.50.59.50.58.0
Julia Janssen199650m vrij0.46.50.47.20.44.70.44.6
Julia Janssen199625m vlinder0.30.90.28.50.28.70.26.7
Floor Coopmans199650m rug0.59.41.07.31.03.61.01.1
Floor Coopmans199650m school1.04.01.00.81.00.8
Floor Coopmans199650m vrij0.53.90.47.90.48.0
Floor Coopmans199625m vlinder0.30.10.28.20.29.6
Sophie van Crey199650m rug1.10.51.11.7
Sophie van Crey199650m school0.57.31.03.1
Sophie van Crey199650m vrij0.55.91.02.7
Sophie van Crey199625m vlinder0.37.8
Liz van Dongen199550m rug0.47.10.45.30.44.10.43.70.44.0
Liz van Dongen199550m school0.46.00.46.70.46.60.47.80.46.7
Liz van Dongen199550m vrij0.39.00.38.50.38.90.37.10.36.5
Liz van Dongen199525m vlinder0.20.10.19.90.19.50.20.40.19.6
Vera Eelkema199550m rug0.54.70.46.90.48.40.44.30.45.20.46.30.45.6
Vera Eelkema199550m school0.46.10.45.90.43.30.44.70.44.30.44.30.45.4
Vera Eelkema199550m vrij0.43.30.42.40.39.10.39.60.38.40.37.50.37.6
Vera Eelkema199525m vlinder0.23.40.23.50.21.80.23.00.23.10.22.50.21.2
Amber van Hoof199450m rug0.46.20.45.80.47.30.46.50.45.2
Amber van Hoof199450m school0.52.40.54.50.55.50.56.80.54.8
Amber van Hoof199450m vrij0.44.50.44.30.43.80.45.80.44.3
Amber van Hoof199425m vlinder0.26.30.27.40.26.90.27.20.27.4

Jongens

NaamJaarSlag21-okt9-dec6-jan17-feb2-mrt20-apr25-mei
Sjoerd Thomassen200125m rug0.38.70.39.60.35.40.33.4
Sjoerd Thomassen200125m school0.40.70.44.00.40.30.35.4
Sjoerd Thomassen200125m vrij0.44.10.39.30.37.50.39.7
Sjoerd Thomassen200125m vlinder0.51.00.41.50.37.3
Vince van Mierlo200125m rug0.51.70.50.11.02.10.54.70.47.9
Vince van Mierlo200125m school1.02.70.43.30.46.50.41.20.39.9
Vince van Mierlo200125m vrij1.01.00.54.30.56.10.48.70.52.4
Vince van Mierlo200125m vlinder1.20.40.52.80.57.40.56.8
Cas Jansen200025m rug0.29.30.28.80.28.8
Cas Jansen200025m school0.27.40.26.70.25.7
Cas Jansen200025m vrij0.21.50.22.00.19.6
Cas Jansen200025m vlinder0.33.10.32.0
Brian van Gennip200025m rug0.31.40.32.20.30.00.28.90.30.50.30.70.34.6
Brian van Gennip200025m school0.30.10.30.00.29.60.29.40.28.60.26.60.30.3
Brian van Gennip200025m vrij0.30.40.26.30.26.90.26.50.25.00.25.60.30.2
Brian van Gennip200025m vlinder0.39.60.43.10.44.20.36.60.39.40.32.90.38.9
Wessel ter Hoeven200025m rug0.50.90.47.50.51.41.00.71.11.40.43.8
Wessel ter Hoeven200025m school0.53.50.42.30.41.20.40.90.41.10.37.7
Wessel ter Hoeven200025m vrij0.53.90.44.10.45.60.44.10.42.40.42.3
Wessel ter Hoeven200025m vlinder1.05.10.52.50.58.30.56.51.01.71.01.5
Niels Gijsbers199925m rug0.25.20.28.20.25.50.24.20.23.90.25.80.25.3
Niels Gijsbers199925m school0.25.70.25.10.24.90.25.90.25.70.25.30.24.6
Niels Gijsbers199925m vrij0.22.10.20.00.20.70.19.20.20.70.21.20.19.9
Niels Gijsbers199925m vlinder0.30.40.27.30.27.50.25.50.24.60.28.00.26.0
Puck Coopmans199925m rug0.27.70.28.70.29.6
Puck Coopmans199925m school0.28.40.29.20.28.8
Puck Coopmans199925m vrij0.24.60.24.70.25.7
Puck Coopmans199925m vlinder0.38.90.37.3
Koen van Melis199825m rug0.24.00.25.20.24.00.23.10.24.20.24.30.24.8
Koen van Melis199825m school0.26.10.25.30.26.30.26.50.26.60.26.40.26.9
Koen van Melis199825m vrij0.20.20.19.00.20.20.19.30.19.70.20.30.21.1
Koen van Melis199825m vlinder0.24.80.23.90.26.50.24.40.24.10.24.6
Julian Huijbers199825m rug0.27.40.26.70.28.30.26.30.26.30.25.30.24.5
Julian Huijbers199825m school0.24.90.24.30.24.50.23.90.24.00.24.60.23.8
Julian Huijbers199825m vrij0.24.20.22.20.20.10.19.20.20.50.20.30.19.7
Julian Huijbers199825m vlinder0.29.80.26.90.26.10.26.30.26.10.27.70.25.4
Jordan van Kilsdonk199825m rug0.27.60.28.00.25.80.25.60.24.40.24.6
Jordan van Kilsdonk199825m school0.27.80.27.10.25.40.26.40.26.00.25.9
Jordan van Kilsdonk199825m vrij0.21.10.21.80.20.20.21.00.20.20.19.8
Jordan van Kilsdonk199825m vlinder0.30.20.30.20.26.50.27.00.26.60.27.1
Wesley van Kilsdonk199825m rug0.29.00.29.70.28.70.27.80.28.70.27.4
Wesley van Kilsdonk199825m school0.25.80.26.70.26.10.25.70.26.20.27.7
Wesley van Kilsdonk199825m vrij0.25.10.26.80.27.00.23.90.24.50.23.1
Wesley van Kilsdonk199825m vlinder0.32.20.34.60.33.00.34.50.36.30.31.5
Alvin van Mierlo199825m rug0.34.10.28.40.27.30.29.80.30.20.31.1
Alvin van Mierlo199825m school0.29.30.26.00.27.60.28.80.25.70.26.7
Alvin van Mierlo199825m vrij0.34.60.30.10.27.00.28.70.25.50.27.8
Alvin van Mierlo199825m vlinder0.33.90.34.00.41.90.38.00.34.20.37.6
Cas Janssen199825m rug0.37.70.33.40.33.10.30.40.27.40.32.2
Cas Janssen199825m school0.31.90.30.30.29.90.30.80.29.70.31.5
Cas Janssen199825m vrij0.26.60.25.30.24.90.25.80.24.00.27.8
Cas Janssen199825m vlinder0.31.30.30.80.36.30.37.70.34.00.29.3
Emiel vd Broek199825m rug0.32.10.35.00.32.70.29.80.28.80.29.00.27.3
Emiel vd Broek199825m school0.28.70.28.60.30.60.29.10.29.90.29.00.28.6
Emiel vd Broek199825m vrij0.30.30.32.10.31.80.26.40.26.40.29.90.26.5
Emiel vd Broek199825m vlinder0.36.20.33.10.35.00.39.50.42.30.35.40.35.6
Lars Wintjes199725m rug0.35.3
Lars Wintjes199750m / 25m school1.38.40.38.2
Lars Wintjes199725m vrij0.35.6
Lars Wintjes199725m vlinder0.59.11.05.1
Ralph Beekmans199750m rug1.03.00.59.91.05.21.06.81.04.21.03.71.04.6
Ralph Beekmans199750m school1.01.20.59.61.02.11.02.51.00.70.57.41.01.0
Ralph Beekmans199750m vrij0.56.00.53.00.56.60.55.80.50.10.54.00.56.0
Ralph Beekmans199725m vlinder0.32.40.28.80.30.40.27.60.28.40.31.20.32.8
Dirk van Crey199750m rug1.21.81.14.81.08.91.09.01.10.01.06.51.07.5
Dirk van Crey199750m school1.02.01.01.31.00.01.02.21.02.41.04.41.03.0
Dirk van Crey199750m vrij1.07.60.59.80.59.41.02.20.59.30.58.11.00.3
Dirk van Crey199725m vlinder0.33.00.32.30.29.80.33.10.32.30.32.90.34.4
Robin v Melis199650m rug0.45.30.45.50.46.60.44.50.46.20.44.8
Robin v Melis199650m school0.51.80.50.30.52.50.50.80.49.80.48.7
Robin v Melis199650m vrij0.39.80.36.90.37.90.38.50.37.30.37.8
Robin v Melis199625m vlinder0.19.70.19.70.22.20.20.40.18.50.19.0
Remco van Kilsdonk199650m rug0.49.30.50.50.50.00.48.40.48.50.47.0
Remco van Kilsdonk199650m school0.52.30.52.20.52.20.50.10.50.80.49.3
Remco van Kilsdonk199650m vrij0.46.30.49.50.44.40.43.00.42.60.41.5
Remco van Kilsdonk199625m vlinder0.24.40.25.80.22.70.22.50.23.70.22.6
Thimo vd Broek199650m rug0.55.70.57.70.54.60.54.00.56.30.54.60.53.0
Thimo vd Broek199650m school0.53.50.59.40.59.30.55.70.58.30.54.11.00.4
Thimo vd Broek199650m vrij0.42.20.47.50.48.60.47.30.46.10.45.10.51.6
Thimo vd Broek199625m vlinder0.29.00.29.10.27.00.28.70.27.80.27.50.25.1
Thijs vd Corput199550m rug0.53.80.51.60.52.40.49.80.49.80.48.8
Thijs vd Corput199550m school0.51.30.52.80.51.10.54.40.51.10.51.4
Thijs vd Corput199550m vrij0.43.80.42.20.41.90.41.90.39.30.39.5
Thijs vd Corput199525m vlinder0.21.90.20.30.20.70.22.00.21.70.22.2
Luuk Janssen199550m rug0.53.40.52.40.54.70.51.30.56.00.53.80.55.7
Luuk Janssen199550m school0.50.90.50.00.50.40.48.30.49.90.49.10.49.0
Luuk Janssen199550m vrij0.44.70.45.80.43.90.41.90.43.20.42.10.44.4
Luuk Janssen199525m vlinder0.28.60.27.50.27.50.28.10.25.80.28.4
Jaimy van Rixtel199450m rug0.58.60.53.3
Jaimy van Rixtel199450m school0.50.70.49.7
Jaimy van Rixtel199450m vrij0.44.30.42.8
Jaimy van Rixtel199425m vlinder0.26.40.26.2
Casper van Rooij199350m rug0.50.70.48.30.50.90.49.80.50.4
Casper van Rooij199350m school0.45.90.46.40.46.30.46.80.46.2
Casper van Rooij199350m vrij0.39.60.39.60.37.80.38.80.40.5
Casper van Rooij199325m vlinder0.22.70.23.00.22.30.22.4
Jeroen van Hoof199250m rug0.46.40.44.60.45.10.45.50.45.70.44.5
Jeroen van Hoof199250m school0.46.20.43.90.44.80.45.20.43.70.43.8
Jeroen van Hoof199250m vrij0.38.00.36.30.35.60.35.70.36.60.35.6
Jeroen van Hoof199225m vlinder0.21.30.18.60.18.20.19.20.19.70.19.6
Jelle van Crey199250m rug0.55.50.49.60.51.70.52.00.51.50.52.1
Jelle van Crey199250m school0.48.80.48.60.50.10.48.30.48.70.48.7
Jelle van Crey199250m vrij0.45.60.43.40.41.90.43.80.42.20.43.0
Jelle van Crey199225m vlinder0.26.30.23.90.27.30.25.30.24.70.26.4

Nieuw in Gemert!

Nieuw in Gemert! Leren zwemmen met SuperSpetters

Snel naar

Vrienden van Hydra